Technika jazdy vodiča vplýva na výkon vášho nákladného vozidla a vaše finančné výsledky. Malé zmeny znamenajú veľké rozdiely. Naše školenia a tréning vodičov profesionálov vám pomôžu napredovať. Naučíme vodičov, ako šetriť palivo a získať maximum z každej kvapky paliva, predĺžiť životnosť vozidla a šetriť servisné náklady.

 

Zlepšite svoje finančné výsledky - rada, ktorá sa oplatí!

Najrýchlejší a najľahší spôsob zlepšenia vašich finančných výsledkov je zmena jazdných návykov a zlepšenie techniky jazdy.

Zdokonalením spôsobu zrýchľovania, využívania zotrvačnosti a kinetickej energie, spomaľovania a brzdenia, zastavenie vozidla a lepšie poznanie a používanie vozidla a jeho funkcií môžete ihneď ušetriť až 10 % paliva. Ešte viac času a peňazí ušetríte zlepšením bezpečnosti, predchádzaním nehodám a znižovaním opotrebovania.

Naše kurzy sú starostlivo navrhnuté tak, aby vodičov naučili čo najlepšie využívať funkcie, technické schopnosti a služby nákladného vozidla a zároveň si zlepšiť znalosti z odvetvia,  ktoré pomáhajú zvyšovať palivovú hospodárnosť, bezpečnosť a inteligentné využívanie vozidla. Každý kurz je navyše prispôsobený Vašim potrebám - alebo potrebám vašej spoločnosti.

 

CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO MÁTE OTÁZKY?