Chcete jazdiť úsporne, ekonomicky a predĺžiť životnosť servisných, často opotrebovávaných dielov ako sú brzdy, pneumatiky alebo spojka?

Množstvo vodičov má dojem, že sú dokonalí profesionáli, ale pravda je častokrát iná. Každý vodič má už zaužívanú svoju techniku jazdy, ktorá však nemusí byť správna, nakoľko každý vodič má iný štýl jazdy, a potom vznikajú veľké rozdiely na spotrebe pri rovnakom vozidle.
Veľa šoférov bez praxe si dokonca nevie vozidlo pred jazdou skontrolovať, vymeniť rezervné koleso, skontrolovať kvapaliny, filtre, poprípade vymeniť žiarovku, zistiť chybu, ovládať diagnostiku,…

Náš tréning je zameraný na výcvik vodičov všetkých skupín A, B, BE, najmä C, CE, D, DE.
Vykonávame školenie a tréning vodičov profesionálov, ale samozrejme aj nie - profesionálov.
Školenie pozostáva z oboznámenia, ako ušetriť prevádzkové náklady vozidla, ktorého súčasťou sú praktické ukážky a garantujeme zníženie spotreby PHM hlavne v meste, predĺženie životnosti dielov vďaka správnej technike jazdy, ktorú dokáže ovplyvniť iba vodič.

Správna technika jazdy sa nedá naučiť praxou. TECHNIKA JAZDY a PRAX je veľký rozdiel. Aj čerstvý absolvent autoškoly dokáže jazdiť úspornejšie so správnou technikou, ak ho to niekto naučí, ako vodič s dlhoročnou praxou.

V dnešnej dobe absolvujú profesionálny vodiči nákladných vozidiel a autobusov špeciálne školenie o technike jazdy, ktorá sa dá použiť na 80% aj u ostatných vozidiel všetkých skupín. V dnešnej dobe autoškoly nedokážu naučiť začiatočníka ovládať nové technológie vo vozidlách, ani techniku jazdy s novým vozidlom.

Je to investícia, ktorá sa Vám okamžite vráti po 2 -3 hodinách školenia.

Neváhajte a skúste sa otestovať, akú máte techniku jazdy pod vedením skúsených profesionálnych inštruktorov – vodičov.

Po školení a tréningu obdržíte certifikát „ECO Mobilita“.

CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO MÁTE OTÁZKY?